Jakub Novák novým Obchodním ředitelem Bibby Financial Services, a.s.

Novým obchodním ředitelem Bibby Financial Services byl jmenován Jakub Novák, který působí v BFS na různých pozicích 10 let, naposledy v roli Head of Client Relations. Dosavadní odpovědnost za rozvoj klientského portfolia v nové funkci Obchodního ředitele rozšíří o oblast akvizic a strategického business developmentu.

Jakub Novák vystudoval Podnikatelskou fakultu na VUT v Brně, obor Podnikové finance a obchod, a v průběhu praxe navázal studiem zaměřeným na strategický a finanční management. Svou profesní kariéru začal na obchodních pozicích ve společnostech D.S. Leasing a Oberbank Leasing. Od roku 2007 působí v Bibby Financial Services, nejprve v oblasti Risk managementu, následně převzal manažerskou odpovědnost za rozvoj klientského portfolia a strukturovaná řešení pro korporátní segment BFS.

„V oblasti akvizic a strategického business developmentu chceme navázat na dlouholeté zkušenosti našeho týmu, tedy na správné porozumění potřeb potenciálního klienta, vhodné poradenství a adekvátní poskytnutí řešení na míru klientovi, které ho v jeho byznysu podpoří. To je v naší spolupráci s klienty to nejpodstatnější“ říká Jakub Novák.

Bibby Financial Services je v současnosti největší nezávislá factoringová společnost zaměřená na provozní financování malých a středních podniků, která poskytuje finanční řešení pro více než 10 000 firem po celém světě. Naše lokální týmy s 40 pobočkami pokrývají evropský, americký a asijsko-pacifický region a pomáhají klientům maximalizovat obchodní příležitosti na domácích trzích i v mezinárodním obchodu.

 

18 dubna 2017


Zavolejte nám

Zavolejte nám ještě dnes 800 111 008

nebo