Naši obchodníci

Jiří Jaroš

Od roku 2000 pracuje v oboru poskytování služeb factoringu, konkrétně na pozici obchodního manažera. Nejdříve 12 let ve společnosti Transfinance a.s. spadající do skupiny Commerzbank. V roce 2012 nastoupil do společnosti Bibby Financial Services, kde šestým rokem zastává pozici Bussines Development Manager a díky dlouholeté praxi hledá vhodná a rychlá řešení pro naše klienty.

Marie Pomykalová

Ve společnosti Bibby Financial Services, a.s. působí již 4 rokem. Začínala na pozici credit controllera a postupně převzala portfolio klientů na pozici Client Relationship Managera. Částečně se věnuje také akvizicím. Předchozí zkušenosti a praxi získala především na obchodních či ekonomických pozicích ve společnostech Česká televize (brněnské studio), AVG a.s., Rádio Petrov, AEC s.r.o., S&K Labels s.r.o.

Jakub Novák

Jakub Novák

Obchodní ředitel

Jakub Novák

Svou praxi začal ve společnostech D.S. Leasing a Oberbank Leasing. Od roku 2007 působí v Bibby Financial Services, nejprve v oblasti Risk managementu, následně převzal manažerskou odpovědnost za rozvoj klientského portfolia a strukturovaná řešení pro korporátní segment BFS. Nyní působí na pozici obchodního ředitele.


Kde nás najdete

Jsme Vám blíž. Naše pobočky najdete ve dvou největších městech v republice.

Najděte nejbližší pobočku


Zavolejte nám

Zavolejte nám ještě dnes 800 111 008

nebo