Naši obchodníci

Jiří Jaroš

Od roku 2000 pracuje v oboru poskytování služeb factoringu, konkrétně na pozici obchodního manažera. Nejdříve 12 let ve společnosti Transfinance a.s. spadající do skupiny Commerzbank. V roce 2012 nastoupil do společnosti Bibby Financial Services, kde zastává pozici Bussines Development Manager a díky dlouholeté praxi hledá vhodná a rychlá řešení pro naše klienty.

Markéta Jackowská

V bankovnictví a finančních službách pracuje více než 20 let na obchodních a manažerských pozicích. Od roku 2019 zastává v Bibby pozici Bussines Development Manager pro region severní a střední Morava. Díky dlouholeté praxi ve finanční sféře hledá vhodná a rychlá řešení pro naše klienty.

David Kahaj

Od roku 1993 pracuje na obchodních a manažerských pozicích v bankovnictví a pojišťovnictví. Firmám na jižní Moravě pomáhal zavést a úspěšně praktikovat zaměstnanecké benefity a produkty, které dokáží firmám udržet si kvalifikované zaměstnance. V Bibby Financial Services řeší finanční potřeby nových klientů a hledá pro ně ideální řešení.

David Knittl

V oboru bankovních služeb a financí se pohybuje více jak 20 let. Specialistou je zejména na oblast factoringového financování s dobrou orientací v různých oborech průmyslu, služeb a zdravotnictví.
Díky svým dlouholetým zkušenostem dokáže zájemcům o factoring připravit finanční řešení na míru s přihlédnutím k jejich individuálním potřebám i ekonomickým možnostem.


Napište nám

Čím více informací nám dáte, tím přesnější nabídku vám sestavíme

*
*
*
*

Rozhýbejte svoje cash flow ještě dnes a zavolejte na 800 111 008