Jsme tu pro vás i v době nejistoty

I přes veškerá omezení spojená s pandemií COVID-19 máme otevřeno a ze všech sil pracujeme na podpoře českých i zahraničních podniků. Vytvořili jsme specializované týmy, které se o vás postarají z kanceláře i z domova. Zavolejte našim obchodníkům, kteří s vámi obratem proberou možnosti financování vašich pohledávek.

Naši obchodníci

Jiří Jaroš

Od roku 2000 pracuje v oboru poskytování služeb factoringu, konkrétně na pozici obchodního manažera. Nejdříve 12 let ve společnosti Transfinance a.s. spadající do skupiny Commerzbank. V roce 2012 nastoupil do společnosti Bibby Financial Services, kde šestým rokem zastává pozici Bussines Development Manager a díky dlouholeté praxi hledá vhodná a rychlá řešení pro naše klienty.

Markéta Jackowská

V bankovnictví a finančních službách pracuje již více než 20 let na obchodních a manažerských pozicích. Od roku 2019 zastává v BFS pozici Bussines Development Manager pro region Severní a Střední Morava. Díky dlouholeté praxi ve finanční sféře hledá vhodná a rychlá řešení pro naše klienty.

Bohumil Sobotka

Bohumil Sobotka

Čechy a Morava, Head of Sales

Bohumil Sobotka

V bankovnictví a finančních službách pro firmy všech velikostí pracuje na obchodních a manažerských pozicích již více než 25 let. Od roku 2020 zastává v BFS pozici Head of Sales pro Českou republiku. Díky dlouholeté praxi ve finanční sféře hledá našim klientům rychlá řešení ušitá na míru.


Kde nás najdete

Jsme Vám blíž. Naše pobočky najdete ve dvou největších městech v republice.

Najděte nejbližší pobočku


Zavolejte nám

Zavolejte nám ještě dnes 800 111 008

nebo