Naši obchodníci

Jiří Jaroš

Od roku 2000 pracuje v oboru poskytování služeb factoringu, konkrétně na pozici obchodního manažera. Nejdříve 12 let ve společnosti Transfinance a.s. spadající do skupiny Commerzbank. V roce 2012 nastoupil do společnosti Bibby Financial Services, kde šestým rokem zastává pozici Bussines Development Manager a díky dlouholeté praxi hledá vhodná a rychlá řešení pro naše klienty.

Kamil Čech

V bankovnictví a finančních službách pracuje již více než 25 let na různých manažerských pozicích. Firemní bankovnictví a účetnictví absolvoval na Spořitelní bankovní akademii a v nedávné době i studiem MBA. Přes pozici ředitele pobočky a regionálního ředitele v bankovní společnosti Volksbank a následně Sberbank přešel k soukromému podnikání jako projektový manažer a finanční poradce pro řízení cash flow. Má bohaté zkušenosti v oblasti strategického podnikového poradenství a je schopen vždy najít zdravé řešení situace šité na míru potřebám klienta.

Jakub Novák

Jakub Novák

Obchodní ředitel

Jakub Novák

Svou praxi začal ve společnostech D.S. Leasing a Oberbank Leasing. Od roku 2007 působí v Bibby Financial Services, nejprve v oblasti Risk managementu, následně převzal manažerskou odpovědnost za rozvoj klientského portfolia a strukturovaná řešení pro korporátní segment BFS. Nyní působí na pozici obchodního ředitele.


Kde nás najdete

Jsme Vám blíž. Naše pobočky najdete ve dvou největších městech v republice.

Najděte nejbližší pobočku


Zavolejte nám

Zavolejte nám ještě dnes 800 111 008

nebo