Jsme tu pro vás i v době nejistoty

I přes veškerá omezení spojená s pandemií COVID-19 máme otevřeno a ze všech sil pracujeme na podpoře českých i zahraničních podniků. Vytvořili jsme specializované týmy, které se o vás postarají z kanceláře i z domova. Zavolejte našim obchodníkům, kteří s vámi obratem proberou možnosti financování vašich pohledávek.

Naši obchodníci

Bohumil Sobotka

Bohumil Sobotka

Head of Sales, Čechy a Morava

Bohumil Sobotka

V bankovnictví a finančních službách pro firmy všech velikostí pracuje na obchodních a manažerských pozicích již více než 25 let. Od roku 2020 zastává v BFS pozici Head of Sales pro Českou republiku. Díky dlouholeté praxi ve finanční sféře hledá našim klientům rychlá řešení ušitá na míru.

Jiří Jaroš

Od roku 2000 pracuje v oboru poskytování služeb factoringu, konkrétně na pozici obchodního manažera. Nejdříve 12 let ve společnosti Transfinance a.s. spadající do skupiny Commerzbank. V roce 2012 nastoupil do společnosti Bibby Financial Services, kde šestým rokem zastává pozici Bussines Development Manager a díky dlouholeté praxi hledá vhodná a rychlá řešení pro naše klienty.

Jana Stehlíková

Celý svůj profesní život se pohybuje v oblasti financí. Pracovala jako finanční manažer obchodní společnosti, ale také na obchodní pozici v bance, díky čemuž dokáže zhodnotit tuto oblast z obou stran a nalézt pro klienty nejlepší možné řešení. V Bibby pracuje od roku 2020 a zastává pozici Bussiness Development Managera pro oblast jižní Moravy a Čech.

Markéta Jackowská Ebelová

Markéta Jackowská

Morava a Slezsko

Markéta Jackowská

V bankovnictví a finančních službách pracuje již více než 20 let na obchodních a manažerských pozicích. Od roku 2019 zastává v BFS pozici Bussines Development Manager pro region Severní a Střední Morava. Díky dlouholeté praxi ve finanční sféře hledá vhodná a rychlá řešení pro naše klienty.


Kde nás najdete

Jsme Vám blíž. Naše pobočky najdete ve dvou největších městech v republice.

Najděte nejbližší pobočku


Zavolejte nám

Zavolejte nám ještě dnes 800 111 008

nebo