Kdo jsme

Na požadavky klientů reagujeme rychle a flexibilně. Financování přizpůsobujeme na míru potřebám klienta a naše řešení zakládáme především na bonitě odběratelů a kvalitě pohledávek. Díky tomu poskytujeme financování také společnostem, kterým stávající financování nestačí tempu jejich růstu nebo potřebují profinancovat dlouhý výrobní cyklus. Působíme ve 13 zemích, a proto umíme podnikům pomoci se vstupem na nové trhy bez obav z jazykových bariér a kurzových výkyvů.

Podívejte se na video a dozvíte se více:


Office people

Bibby Financial Services v kostce

  • Bibby Financial Services je největší nezávislá factoringová společnost poskytující provozní financování.
  • Celosvětově působíme ve 13 zemích po celé Evropě, Severní Americe a Asii.
  • Máme více než 1300 zaměstnanců a naše týmy podporují více než 10.000 firem po celém světě, přičemž financujeme nového klienta každých 53 minut.
Stáhnout O Bibby v kostce

Office people

Co děláme

Bez ohledu na velikost našich klientů či zemi, ve které chtějí uspět, pomáháme malým a středním podnikům růst. Stovkám českých firem zajišťujeme provozní finance. Financujeme na 300 různých odvětví. Od logistiky přes strojírenství až po velkoobchod či služby. S námi děláte byznys snadno – profesionálně, rychle a jednoduše. 

Office people

Náš přístup

Zakládáme si na osobních vztazích s klienty, což znamená, že chceme poznat jejich podnikání. Díky tomu můžeme přizpůsobit financování přímo na míru jejich současným i budoucím potřebám. Pomáháme firmám velkým i malým a naši klienti jsou v centru všeho, co děláme. Nechceme jen financovat podnikání, my v něj věříme.

Naši klienti potvrzují, že si cení našich přátelských vztahů a flexibility, kterou do servisu vnášíme. To se odráží v našem klientském průzkumu, kdy každoročně dosahujeme vynikajících výsledků. 90% klientů je s našimi službami spokojeno. Naším cílem je nejlepší klientský servis na factoringovém trhu. Veškeré požadavky našich klientů řešíme rychle a na míru jejich podnikání. A naši klienti to oceňují. Nejstarší klient s námi spolupracuje již od roku 2005.

Export

Historie mateřské společnosti

Bibby Line Group Ltd. má za sebou více než 200 letou historii s tradicí v poskytování služeb ve sféře B2B (Business to Business).Společnost byla založena v roce 1807 panem Johnem Bibby. Mladý John začal svoji kariéru jako obchodník a po svatbě s Mary Margaret Mellard koupil svojí první loď – nazvanou Mary Bibby. V dalších letech rodina Bibby svoji flotilu zvětšovala. Z původních plachetnic a parníků se v průběhu času vypracovala až k různým typům vysoce specializovaných plavidel. Podnikatelské aktivity rodiny Bibby se neomezovaly pouze na podnikání v lodní dopravě. V roce 1980 pan Derek Bibby dospěl k rozhodnutí diverzifikovat zdroje a rozdělil společnost na Bibby Distribution Ltd.- působící v oblasti dopravy a logistiky a finanční společnost Bibby Financial Services Ltd. zaměřenou na poskytování finančních služeb. V současnosti je Bibby Line Group  působí ve více jak 20 zemích světa, zaměstnává více než 4,500 lidí, s ročním obratem přesahujícím 1,4 miliard liber.


Zavolejte nám

Zavolejte nám ještě dnes 800 111 008

nebo