Product 17

Kdo jsme

Bibby Financial Services je největší nezávislá factoringová společnost poskytující provozní financování. Na požadavky klientů reagujeme rychle a flexibilně. Financování přizpůsobujeme na míru potřebám klienta a naše řešení zakládáme především na bonitě odběratelů a kvalitě pohledávek. Díky tomu poskytujeme financování také společnostem, kterým stávající financování nestačí tempu jejich růstu nebo potřebují profinancovat dlouhý výrobní cyklus. Působíme ve 13 zemích, a proto umíme podnikům pomoci se vstupem na nové trhy bez obav z jazykových bariér a kurzových výkyvů.

Celosvětově působíme ve 13 zemích po celé Evropě, Severní Americe a Asii. Máme více než 1300 zaměstnanců a naše týmy podporují více než 10.000 firem po celém světě, přičemž financujeme nového klienta každých 53 minut.

Podívejte se na video a dozvíte se více:


BFS Person

Co děláme

Bez ohledu na velikost našich klientů či zemi, ve které chtějí uspět, pomáháme malým a středním podnikům růst. Stovkám českých firem zajišťujeme provozní finance. Financujeme na 300 různých odvětví. Od logistiky přes strojírenství až po velkoobchod či služby. S námi děláte byznys snadno – profesionálně, rychle a jednoduše.

náš přístup

Náš přístup

Zakládáme si na osobních vztazích s klienty, což znamená, že chceme poznat jejich podnikání. Díky tomu můžeme přizpůsobit financování přímo na míru jejich současným i budoucím potřebám. Pomáháme firmám velkým i malým a naši klienti jsou v centru všeho, co děláme. Nechceme jen financovat podnikání, my v něj věříme.

Co říkají naši klienti

Co říkají naši klienti

Naši klienti potvrzují, že si cení našich přátelských vztahů a flexibility, kterou do servisu vnášíme. To se odráží v našem klientském průzkumu, kdy každoročně dosahujeme vynikajících výsledků. 90% klientů je s našimi službami spokojeno. Naším cílem je nejlepší klientský servis na factoringovém trhu. Veškeré požadavky našich klientů řešíme rychle a na míru jejich podnikání. A naši klienti to oceňují. Nejstarší klient s námi spolupracuje již od roku 2005.

Historie mateřské společnosti

Bibby Line Group Ltd. má za sebou více než 200 letou historii s tradicí v poskytování služeb ve sféře B2B (Business to Business).

Společnost byla založena v roce 1807 panem Johnem Bibby. Mladý John začal svoji kariéru jako obchodník a po svatbě s Mary Margaret Mellard koupil svojí první loď – nazvanou Mary Bibby. V dalších letech rodina Bibby svoji flotilu zvětšovala. Z původních plachetnic a parníků se v průběhu času vypracovala až k různým typům vysoce specializovaných plavidel.

Podnikatelské aktivity rodiny Bibby se neomezovaly pouze na podnikání v lodní dopravě. V roce 1980 pan Derek Bibby dospěl k rozhodnutí diverzifikovat zdroje a rozdělil společnost na Bibby Distribution Ltd.- působící v oblasti dopravy a logistiky a finanční společnost Bibby Financial Services Ltd. zaměřenou na poskytování finančních služeb. V současnosti je Bibby Line Group  působí ve více jak 20 zemích světa, zaměstnává více než 4,500 lidí, s ročním obratem přesahujícím 1,4 miliard liber.


Historie v ČR

V České republice působí společnost od roku 2007, kdy skupina Bibby Financial Services akvírovala tehdejší společnost podnikající na factoringovém trhu. 

VIZE 

Nemáme malé cíle. Chceme být největším nezávislým finančním partnerem pro malé a střední podniky v ČR.

 

Naše úspěchy:

2016: Jednička v "Customer Service Excellence" v evropském regionu BFS  

2015: Více než půl miliardy provozních financí poskytnutých malým a středním firmám

2014: Vývoj nových produktů pro vybraná odvětví

2013: První evropská pobočka BFS s interním ratingem "A", který každoročně úspěšně obhajujeme. 

2012: Akvizice části portfolia klientů Coface Czech Factoring


Contact Via Phone

Zavolejte nám
800 111 008

nebo