Autodoprava a logistika

Autodoprava a logistika

V ČR jsme financovali již stovky autodopravců a rozumíme specifikům tohoto odvětví. Vaše faktury proměníme na hotovost okamžitě a Vy můžete zaplatit pohonné hmoty, mýtné, daně, leasing nebo servis. Jde o jednoduché proplácení faktur bez zbytečné administrativy.

Celý článek

Export

Export

Nebojte se nových trhů, jazykových bariér ani kurzových rozdílů. Profinancujeme Vaše nové zakázky, minimalizujeme exportní rizika a dáme Vám neocenitelné rady o solventnosti Vašich obchodních partnerů – při domácí i zahraniční expanzi.

Celý článek

manufacturing

Strojírenství

Jsme si vědomi tlaků na cash-flow a čas ve zpracovatelském průmyslu. Od objednávky, přes nákup materiálu, až po výrobu. Vaše hotovost je často silně vázána na skladě, v surovinách anebo v dodavatelském řetězci. Naše flexibilní finanční produkty byly vyvinuty, aby Vám poskytly podporu v těchto situacích

Celý článek

Warehouse

Velkoobchod a velkosklad

Dodáváte svým odběratelům zboží s dlouhou dobou splatnosti? Chybí Vám finanční prostředky na nákup skladových zásob? Profinancujeme Vaše fakturu do výše 90% do 24 hodin. Můžete navýšit své skladové zásoby a využít jich ke zvýšení prodeje.

Celý článek

Personální agentury

Personální agentury

Potřebujete finanční prostředky na výplaty umístěných zaměstnanců a související provoz firmy? BFS Vám poskytne potřebné finance a Vy se můžete soustředit na nábor cenných zaměstnanců.

Celý článek

Potravinářství

Potravinářství

Chybí Vám finanční prostředky na nákup surovin potřebných pro výrobu nebo pro zajištění dostatečných skladových zásob? Profinancujeme Vaše faktury do výše 90% do 24 hodin.

Celý článek

Služby pro firmy

Služby pro firmy

Zaplaťte včas svým zaměstnancům výplaty a získejte dodatečné prostředky na provoz. Případně budete moci přijmout nové zakázky a zaměstnance. Záleží jen na Vás.

Celý článek

Start upu

Start-up

Jste začínající start-up s nasmlouvanými zakázkami, ale bez podnikatelské historie? Poskytneme provozní finance i začínající firmě a podpoříme Váš dynamický růst. Navíc možnost snížení podnikatelského rizika prostřednictvím pojištění pohledávek.

Celý článek