Možnosti financování

Přizpůsobujeme naše řešení tak, aby vyhovovalo vašim obchodním potřebám. Zde je několik služeb, kterými vám pomáháme chránit a rozvíjet vaše podnikání.

Financování výroby

Financování autodopravy

Provozujete autodopravu a potřebujete zaplatit svým řidičům, za pohonné hmoty nebo leasing? Využijte rychlého a jednoduchého profinancování faktur od Bibby.

Financování výroby

Financování výroby

Podnikáte ve strojírenství a trápí vás dlouhá splatnost faktur? Díky factoringu už nemusí. Obratem nakoupíte vstupy do výroby nebo skladové zásoby.

Financování velkoobchodu

Financování velkoobchodu

Provozujete velkoobchod a potřebujete finanční prostředky na posílení síly vaší distribuce? Zlepšete si cash flow díky factoringu a nastartujte své podnikání.

Financování exportu

Financování exportu

Expanze do zahraničí nikdy nebyla jednodušší. Obratem profinancujeme vaše faktury a zároveň pojistíme proti platební neschopnosti zahraničního partnera.

Financování personálních agentur

Financování personálních agentur

Provozujete personální agenturu a chcete zlepšit finanční kondici vaší firmy? Díky factoringu získáte peníze na mzdy svých zaměstnanců do 24 hodin.

Financování potravinářství

Financování potravinářství

Podnikáte v potravinářství a potřebujete financovat nákup surovin do výroby nebo posílit své skladové zásoby? Nemusíte podstupovat zdlouhavou žádost v bance o podnikatelský úvěr, s factoringem budete mít dostatek kapitálu pro vaše potřeby.

Financování start-upů

Financování start-upů

Jste začínající firma a potřebujete peníze pro další rozvoj? Máte pravidelné odběratele? Nastartujte své podnikání s využitím factoringu, dostupné formy financování pro mladé firmy.

2 jednoduché způsoby, jak se s námi spojit

alt text

Zavolejte nám ještě dnes

Zavolat
alt text

Požádejte o zpětné zavolání

Vyplnit formulář

Rozhýbejte svoje cash flow ještě dnes a zavolejte na 800 111 008