Klientský přístup

Naším klientům, využívajícím portfolio služeb Bibby Financial Services umožňujeme VOLNÝ personifikovaný vstup do on-line systému. Přístup do systému je zabezpečený heslem a poskytuje možnost 24 hodinového monitoringu stavu Vašeho účtu.
Klientský přístup Vám poskytne informace týkající se postoupených faktur, jejích vyplacení, příčin zpoždění plateb, stejně jako vytváření sestav pro každodenní práci Vašeho účetního oddělení.

Přihlášení

Pozvánka na odbornou snídani s Renomia

Ve spolupráci s Renomia, AKCENTOU CZ, Asistenčním centrem a společností EGAP Vás srdečně zveme na společné setkání s odborníky na problematiku alternativního financování a zajištění obchodů.

Odborná snídaně s Renomia

Pozvánka na Setkání lídrů českého exportu

Jako hlavní finanční partner bychom Vás rádi pozvali na další ročník největšího setkání ředitelů a členů představenstev předních exportních a strojírenských společností v ČR – SETKÁNÍ LÍDRŮ ČESKÉHO EXPORTU 2017, které se uskuteční 9. května v Praze (tradičně se účastní více než 500 představitelů klíčových exportních a strojírenských firem). Pozvání je pro Vás a dva členy nejvyššího vedení vaší společnosti zdarma.

Účast na tomto Setkání lídrů již potvrdili nejvyšší představitelé České republiky – nový pan ministr průmyslu a obchodu, pan Havlíček, ministr financí Andrej Babiš, místopředseda vlády pro vědu, výzkum a inovace Pavel Bělobrádek, ministr zahraničí Lubomír Zaorálek, viceguvernér ČNB Mojmír Hampl a další lídři jak z veřejného, tak i privátního sektoru. Tradičně se rovněž účastní více než 80 zástupců velvyslanectví zahraničních států.

Diskuse se bude věnovat strategii lídrů veřejného sektoru pro český export, dále pak měnové politice ČNB a rovněž kritické situaci v oblasti nedostatku pracovních sil, který již v řadě případů nutí firmy omezovat růst výroby v České republice.

Pokud máte o účast na Setkání lídrů českého exportu zájem, prosíme Vás o zaslání krátké odpovědi obratem na následující email: sarka.zapletalova@bfs.cz.

Těšíme se na Vás.

Tým Bibby Financial Services

Pozvánka

Podělte se s námi o Váš názor

Spolupracujeme s Vámi za účelem zlepšení našich factoringových služeb. Co oceňujete na našich službách nebo naopak na čem je potřeba ještě zapracovat? Řekněte nám to.


  

Seznamte se s naším systémem odměn

Chcete si snížit výši měsíčních faktur? Víte o firmě ve Vašem okolí, která potřebuje provozní finance? Získejte až 10 000 Kč měsíčně za její doporučení.

Client Relationship Managers

Klára Vinterová

Klára Vinterová

Client Relationship Manager

602 631 373

E-mail

Marie Mičková

Client Relationship Manager

606 758 122 

E-mail
Marie Pomykalová

Marie Pomykalová

Client Relationship Manager

601 389 053

E-mail

Provozní doba kanceláře

Pondělí - pátek
8:00 - 16:30 

Bibby team


Dokumenty ke stažení

  Wellcome pack