Upozornění o poskytování našich služeb

Vážení klienti, chceme Vás touto cestou informovat, že i v aktuálně rychle se měnícím a náročném období poskytujeme naše služby i nadále v plném rozsahu. Aktivovali jsme náš plán vytvořený pro mimořádné situace a z preventivních důvodů pracujeme v několika menších týmech a v převážné většině z domova (home office). V tomto režimu se budou naši zaměstnanci vzájemně zastupovat – děkujeme za Vaši vstřícnost a pochopení. Ceníme si Vaší přízně a i nadále jsme připraveni podporovat Vás i Vaše podnikání.

Vítejte na stránkách pro naše klienty

Našim klientům, využívajícím portfolio služeb Bibby Financial Services, umožňujeme volný personifikovaný vstup do on-line systému, možnost postupování pohledávek pomocí Form flow a další výhody. 

Níže se můžete seznámit se systémem odměn, které nabízíme našim klientům za doporučení firem poptávající provozní finance. Stačí nám předat kontakt a my už se o vše postaráme. 

Potřebujete pomoc s eClientem nebo Form Flow?

Pokud odpověď na svou otázku nenajdete v některém z našich návodů obraťte se, prosím, na svého Client Managera, který je Vám k dispozici každý všední den od 8:00 do 16:00 hodin.