Proč s námi?

Jsme mezinárodní společnost, která se ve velkém světě podnikání pohybuje více než 200 let. Působíme v celé řadě průmyslových odvětví od dopravy, strojírenství až k finančním službám. 

Ovšem naše největší bohatství je v silných rodinných hodnotách, talentovaných a motivovaných lidech, díky kterým vám můžeme trvale poskytovat vynikající výkon.Stáhněte si stručné infomace o tom, proč spolupracovat s námi:

Proč s námi? Rozumíme i vašemu podnikání 

Co oceňují naši klienti?

 Zákazník na prvním místě

Podnikáme od roku 1807. To už je kus historie, během které jsme přežili nespočet krizí a pomáhali různým firmám. Nezajímá nás okamžitý zisk, ale trvalá a dlouhodobá spolupráce.

Ukážeme i vám svět - exportujte. Máme pro vás k dispozici 50 poboček na 4 kontinentech. Od Spojených států, Evropu, Indii, Čínu až po Austrálii. Takový globální servis vám nenabídne žádná jiná finanční instituce. 

Transparentní financování. Banky mají tisíce akcionářů. My jediného: Sir Michael Bibby. Nejsme svázáni investičními skupinami, a proto vám nabízíme transparentní financování, bez skrytých poplatků a nejasných služeb. 

Nabízíme vám více než kapitál. Můžete se opřít o silné zázemí - mezinárodní know-how, stabilní finanční skupina, profesionální klientský servis s ratingem AA. Obratem financujeme provoz vašich firem i složité a nestandardní projekty. 

Jsme součástí dění. Jsme členem České leasingové a finanční asociace.