Program “Giving Something Back” je jedinečná iniciativa, která si klade za cíl podporovat naše zaměstnance a získat tak prostředky a dobrovolníky pro charitativní organizace, které si sami vyberou. Tento program byl zahájen v roce 2007, ve kterém Bibby Line Group slavila 200. výročí svého založení.

Naši zaměstnanci a jednotlivé pobočky Bibby po celém světě podpořili již stovky malých lokálních organizací, ve kterých jsou osobně zapojeni, nebo které působí v místech našich kanceláří. 

Tento program ukazuje neuvěřitelnou podporu a zájem našich zaměstnanců – od zahájení tohoto projektu jsme darovali ohromujících £ 9,3 milionů * na více než 1000 charitativních účelů. (* Do prosince 2016).

Program umožňuje našim zaměstnancům řídit si cestu dárcovství, což jim dává možnost nejen žít naše hodnoty, ale také dávat něco nazpět („Giving Something Back“) způsobem, jaký si vyberou.

Naše poslední iniciativa v podobě SPARTAN race 2017


Bibby Badminton League

2018

Bibby Badminton League

Pokračujeme na sportovní vlně. Každý měsíc jsme poctivě trénovali badminton a výtěžek ze vstupného věnovali na podporu spolku PROAUT. Díky Bibby Line Group na konci roku putovalo na účet spolku PROAUT celkem 20 000 Kč.

Bibby Line Group

Proaut Drazba

29.11.2017

Charitativní prodej obrázků z dílny žáků s autismem

Spolupráci se spolkem PROAUT jsme pro letošní rok završili charitativní dražbou obrázků, kdy se nám podařilo pro spolek PROAUT nasbírat celkem 56 400 Kč včetně příspěvků našich klientů a příznivců Základní školy Štolcova, jež se věnuje právě dětem a autismem.
V letošním roce jsme opět obhájili titul "Top Idea for Charity", který tentokrát putuje k rukám Jakuba Nováka a jeho SPARTAN teamu. PROAUT

Spartan race

19.8.2017

Spartan race a Proaut

Odvážlivci našeho Bibby týmu se rozhodli potrénovat a svým výkonem podpořit spolek PROAUT, jež podporuje Autistickou školu a jejich děti. Více fotek

Dobry Andel

21.10.2016

Charitativní dražba na podporu Dobrého Anděla

Třicet tisíc korun věnovala Bibby Financial Services na nadaci Dobrý Anděl. Do charitativní dražby, které se zúčastnili všichni zaměstnanci Bibby Financial Services, jsme věnovali nábytek z kanceláří a kolegové přispěli nepoužívanými hračkami a doplňky.  Dobrý Anděl

Shoes4life

14.7.2016

Sbírka pro Shoes4life

Více než 100 párů bot shromáždili zaměstnanci Bibby Financial Services na podporu projektu Shoes4Life. Tato iniciativa pomáhá lidem, kteří si tak běžnou věc, jako boty dovolit nemohou. Kolegyně Šárka Zapletalová za tuto akci získala ocenění "Top Idea for Charity" Shoes4life

APLA

26.9.2014

Coffee morning pro APLA

Třináct tisíc korun vynesla charitativní akce s názvem Coffee morning, která se uskutečnila v Brně. Získané prostředky putovaly na konto Asociace pomáhající lidem s autismem APLA-JM o.s., ta je použila např. na podporu nově otevřeného poradenského centra v brněnské Nerudově ulici. 

Paspoint

12.6.2013

Daruj krev s Českým rozhlasem

Také v roce 2013 jsme navázali na spolupráci s Českým Rozhlasem a Darovali krev. Kolega Martin Krček za tuto charitativní akci získal ocenění jako „Most Innovative Event“

12.12.2012

Daruj krev s Českým rozhlasem

V prosinci se uskutečnila tradiční akce „Daruj krev s Českým rozhlasem“, ke které se v roce 2012 poprvé partnersky připojilo Bibby Financial Services. Darování krve je stále aktuální, protože podle statistik průměrně každý člověk potřebuje 4x za život krevní transfuzi nebo 12x preparát vyrobený právě z krve. 

Cerven 2011

Červen 2011

Úklid CHKO

Úklid CHKO Pálava - Během této akce jsme přiložili ruce k dílu a uklízeli v CHKO Pálava. Veškerý materiál a odpadky, které do lesa nepatří, byly vysbírány a odvezeny.

Zavolejte nám

Zavolejte nám ještě dnes 800 111 008

nebo