Program “Giving Something Back ” je jedinečná iniciativa, která si klade za cíl podporovat naše zaměstnance a získat tak prostředky a dobrovolníky pro charitativní organizace, které si sami vyberou. Tento program byl zahájen v roce 2007, ve kterém Bibby Line Group slavila 200. výročí svého založení.

Naši zaměstnanci a jednotlivé pobočky Bibby po celém světě podpořili již stovky malých lokálních organizací, ve kterých jsou osobně zapojeni, nebo které působí v místech našich kanceláří

Tento program ukazuje neuvěřitelnou podporu a zájem našich zaměstnanců – od zahájení tohoto projektu jsme darovali ohromujících £ 9,3 milionů* na více než 1000 charitativních účelů. (*Do prosince 2016).

Program umožňuje našim zaměstnancům řídit si cestu dárcovství, což jim dává možnost nejen žít naše hodnoty, ale také dávat něco nazpět („Giving Something Back“) způsobem, jaký si vyberou.

Podívejte se na naši iniciativu v podobě SPARTAN race.


Pomoc ukrajinským rodinám

2022

Pomoc ukrajinským rodinám

Když na konci února zahájilo Rusko válku na Ukrajině, naše kolegyně s manželem nabídla pomoc 6 ukrajinským rodinám s malými dětmi, a ubytovali je do 3 bytů ve starém domě. Jelikož v bytech nebylo žádné vybavení, zorganizovali jsme sbírku napříč zeměmi, kde Bibby působí.

Celkem jsme vybrali 43 109 Kč, za které jsme pořídili základní vybavení do bytů, aby v nich mohly ukrajinské rodiny důstojně žít. Kromě toho jsme v kanceláři během několik dnů nashromáždili staré oblečení, hračky a hygienické potřeby, které jsme rodinám odvezli.


Bibby sbírka tornádo

2021

Sbírka na pomoc lidem a obcím zasaženým tornádem

V červnu na jihu Moravy udeřilo tornádo, které během chvíle připravilo stovky lidí o střechu nad hlavou. Proto jsme se i my rozhodli pomoci lidem a přiložili jsme ruku k dílu. Naši zaměstnanci poslali potřebným krásných 31 000 Kč a někteří se zapojili přímo na místě do odklízení trosek. Pokud chcete i vy podpořit sbírku Diecézní Charity Brno, můžete tak udělat prostřednictvím odkazu níže.

Diecézní Charita Brno

Bibby Movember

2020

Bibby Movember

V listopadu jsme spojili české a slovenské síly v boji proti mužským onemocněním jako je rakovina varlat a prostaty. Vyhlásili jsme naši první Bibby CZ&SK Movember sbírku a za 30 dní se nám podařilo vybrat 7 750 Kč. Mnozí z nás poctivě pěstovali knír či plnovous a zapojovali se i do pohybových aktivit na podporu povědomí o těchto mužských nemocech.

Movember

Nadační fond Krtek

2019

Sbírka pro Nadační fond dětské onkologie Krtek

Během celého roku jsme pořádali utkání v badmintonu a laser game. Za každý zápas jsme poctivě odložili peníze bokem, až jsme na konci roku vybrali krásných 10 000 Kč, které jsme darovali Nadačnímu fondu dětské onkologie Krtek.

Krtek

Bibby Badminton League

2018

Bibby Badminton League

Pokračujeme na sportovní vlně. Každý měsíc jsme poctivě trénovali badminton a výtěžek ze vstupného věnovali na podporu spolku PROAUT. Díky Bibby Line Group na konci roku putovalo na účet spolku PROAUT celkem 20 000 Kč.

Bibby Line Group

Proaut Drazba

29.11.2017

Charitativní prodej obrázků z dílny žáků s autismem

Spolupráci se spolkem PROAUT jsme pro letošní rok završili charitativní dražbou obrázků, kdy se nám podařilo pro spolek PROAUT nasbírat celkem 56 400 Kč včetně příspěvků našich klientů a příznivců Základní školy Štolcova, jež se věnuje právě dětem a autismem.

V letošním roce jsme opět obhájili titul "Top Idea for Charity", který tentokrát putuje k rukám Jakuba Nováka a jeho SPARTAN teamu.

PROAUT

Spartan race

19.8.2017

Spartan race a Proaut

Odvážlivci našeho Bibby týmu se rozhodli potrénovat a svým výkonem podpořit spolek PROAUT, jež podporuje Autistickou školu a jejich děti.

Více fotek

Dobry Andel

21.10.2016

Charitativní dražba na podporu Dobrého Anděla

Třicet tisíc korun věnovala Bibby Financial Services na nadaci Dobrý Anděl. Do charitativní dražby, které se zúčastnili všichni zaměstnanci Bibby Financial Services, jsme věnovali nábytek z kanceláří a kolegové přispěli nepoužívanými hračkami a doplňky.

Dobrý Anděl

Shoes4life

14.7.2016

Sbírka pro Shoes4life

Více než 100 párů bot shromáždili zaměstnanci Bibby Financial Services na podporu projektu Shoes4Life. Tato iniciativa pomáhá lidem, kteří si tak běžnou věc, jako boty dovolit nemohou. Kolegyně Šárka Zapletalová za tuto akci získala ocenění "Top Idea for Charity"


APLA

26.9.2014

Coffee morning pro APLA

Třináct tisíc korun vynesla charitativní akce s názvem Coffee morning, která se uskutečnila v Brně. Získané prostředky putovaly na konto Asociace pomáhající lidem s autismem APLA-JM o.s., ta je použila např. na podporu nově otevřeného poradenského centra v brněnské Nerudově ulici. 

Paspoint

12.6.2013

Daruj krev s Českým rozhlasem

Také v roce 2013 jsme navázali na spolupráci s Českým Rozhlasem a Darovali krev. Kolega Martin Krček za tuto charitativní akci získal ocenění jako „Most Innovative Event“

12.12.2012

Daruj krev s Českým rozhlasem

V prosinci se uskutečnila tradiční akce „Daruj krev s Českým rozhlasem“, ke které se v roce 2012 poprvé partnersky připojilo Bibby Financial Services. Darování krve je stále aktuální, protože podle statistik průměrně každý člověk potřebuje 4x za život krevní transfuzi nebo 12x preparát vyrobený právě z krve. 

Cerven 2011

Červen 2011

Úklid CHKO

Úklid CHKO Pálava - Během této akce jsme přiložili ruce k dílu a uklízeli v CHKO Pálava. Veškerý materiál a odpadky, které do lesa nepatří, byly vysbírány a odvezeny.

Zavolejte nám

Zavolejte nám ještě dnes 800 111 008

nebo