Kdo jsme?

Jsme factoringová společnost, součást silné nadnárodní finanční skupiny s britskými kořeny, která poskytuje provozní financování více než 9 000 malým a středním firmám po celém světě.

Co do počtu lidí, jsme malý tým, ale velký srdcem. Nudu v Bibby rozhodně nezažijete. Každý rok se umisťujeme v první stovce prestižní britské soutěže Sunday Times o nejlepšího zaměstnavatele roku.

Zakládáme si na maximální pružnosti pro naše klienty, proto se u nás nepotkáte se sešněrovanými bankovními pravidly. Vládne u nás inovativní duch a neformální atmosféra.

Podívejte se pod pokličku Bibby:


Co se našim kolegům v Bibby líbí?

Profesní rozvoj je u nás velmi důležitý – čerpáme znalosti od zkušenějších kolegů například v rámci nadnárodního mentoringového programu nebo zahraničních stáží a mnozí z nás se v rámci firmy posouvají na jinou pozici.

Smysluplná práce. Každý člen našeho týmu se podílí na našem společném cíli – pomáhat firmám k jejich růstu.

Pohodová atmosféra v malém týmu, kde je legrace, všichni táhneme za jeden provaz a úspěchy jsou důvodem k oslavě!

Bohatý systém našich benefitů včetně týdne dovolené navíc, 2 sick days, narozeninového volna nebo příspěvků na sport či kulturu


3Cs

Jak důležití jsou v Bibby lidé?

Jsme přesvědčeni, že skvělý klientský servis nejde nařídit formou směrnic – je to o našich lidech, kteří jsou klíčem k úspěchu. Rozvoj našich zaměstnanců je proto základním stavebním kamenem naší firemní kultury. Nejlépe to demonstruje naše interní logo známé jako „tři C“. V něm zaujímají naši zaměstnanci první místo. Máme tu zkušenost, že když dáme důvěru a podporu našim zaměstnancům, oni předají svou péči a profesionalitu našim klientům a výsledky už přijdou samy.

Přečtěte si rozhovor našeho ředitele pro Jobmagazín o péči o naše zaměstnance. Dozvíte se, jakou roli u nás hraje osobní rozvoj a co Vás čeká po nástupu do Bibby.