Kdo jsme

Bibby Financial Services je největší nezávislá factoringová společnost poskytující provozní financování. Na požadavky klientů reagujeme rychle a flexibilně. Financování přizpůsobujeme na míru potřebám klienta a naše řešení zakládáme především na bonitě odběratelů a kvalitě pohledávek. Díky tomu poskytujeme financování také společnostem, kterým stávající financování nestačí tempu jejich růstu nebo potřebují profinancovat dlouhý výrobní cyklus. Působíme ve 13 zemích, a proto umíme podnikům pomoci se vstupem na nové trhy bez obav z jazykových bariér a kurzových výkyvů.

Celosvětově působíme ve 13 zemích po celé Evropě, Severní Americe a Asii. Máme více než 1300 zaměstnanců a naše týmy podporují více než 10.000 firem po celém světě, přičemž financujeme nového klienta každých 53 minut.

Podívejte se na video a dozvíte se více:


žena v kanceláři

Pomáháme růst vašim klientům!

Bez ohledu na velikost vašich klientů či zemi, ve které chtějí uspět. Stovkám českých firem, se kterými se banky nebaví, zajišťujeme provozní finance. Od logistiky přes strojírenství až po velkoobchod či služby. S námi děláte byznys snadno – profesionálně, rychle a jednoduše. Rádi s vámi prodiskutujeme situaci vašeho klienta, nabídneme řešení nebo poskytneme informace jak se stát součástí naší brokerské sítě.


Muž v kanceláři

Průvodce "Jak factoring funguje"

Zajímá vás, jak funguje factoringové financování a co přinese vašemu podnikání? Stáhněte si našeho průvodce.Stáhnout průvodce


Zavolejte nám

Zavolejte nám ještě dnes 800 111 008

nebo