Autodoprava a logistika

Financování autodopravy

Podnikáte v oboru autodopravy či logistiky a uvítali byste posílení finanční kondice vaší firmy? Zároveň nechcete podstupovat zdlouhavou administrativu při žádosti o podnikatelský úvěr v bance? Řešením může být factoring – jednoduché a rychlé proplácení faktur.

V Bibby Financial Services jsme financovali již stovky autodopravců a rozumíme útrapám tohoto odvětví. Vaše faktury proměníme na hotovost okamžitě a vy můžete obratem zaplatit řidičům či za pohonné hmoty, mýtné, servis vozidel nebo leasing.

Klasický factoring nabízíme v
regresní variantě. Existuje však i bezregresní forma s pojištěním proti platební neschopnosti vašeho odběratele, díky čemuž se můžete plně soustředit na vaše podnikání a starosti s urgováním faktur po splatnosti nechat na nás.


Autodoprava a logistika

TANKUJTE, KDY CHCETE. A BEZ PENĚZ!

Nově pro dopravce

Také si každý den říkáte, o kolik lehčí by byl život, kdybyste nemuseli řešit starosti s neustálým průběžným placením a mohli se věnovat naplno řízení provozu své autodopravy? Máme pro vás snadné řešení! Jak by se vám líbilo platit za pohonné hmoty až poté, co peníze za uskutečněnou přepravu dostanete na svůj účet? Zjistěte více o reverzním factoringu, oblíbené formě financování v oboru logistiky.

Více informací

Autodoprava

Co je to factoring a jak funguje?

Factoring je často využívaná forma provozního financování autodopravců. Vystavíte fakturu svému odběrateli za uskutečněnou přepravu, kopii zašlete nám a do 24 hodin máte peníze na svém účtu. Týdny dlouhého čekání na splatnost faktur jsou tak minulostí.

Následně se za vás staráme o inkaso a případné urgování faktur po splatnosti. Starosti se správou pohledávek nechte na nás a věnujte se naplno svému podnikání. 

 
Více informací

Jak factoring může pomoci i vaší firmě?

Financování autodopravy a logistiky

  • Vystavené faktury za realizovanou přepravu proplácíme obratem do 24 hodin
  • Peníze na mzdy, PHM, mýtné či leasing máte ihned k dispozici
  • Díky factoringu můžete omladit svůj vozový park či zlepšit vztahy s dodavateli
  • Méně striktní podmínky než v případě schvalování podnikatelského úvěru

Výhody financování od Bibby

  • Lepší přehled o solventnosti vašich zákazníků
  • Správa pohledávek včetně jejich inkasa a urgování faktur po splatnosti
  • Možnost získat skonta od dodavatelů při dřívější úhradě
  • Flexibilní jednoduché provozní financování vašeho podnikání

Zavolejte nám

Zavolejte nám ještě dnes 800 111 008

nebo