Nabídka spolupráce:

Finanční partner
Spolupracujte s námi!

V současném ekonomickém klimatu je výběr zkušeného a důvěryhodného finančního partnera pro poskytování služeb vašim klientům mimořádně důležitý. 

Bibby Financial Services je silnou společností s dlouhodou zkušeností na trhu a pochopením pro potřeby vašich klientů.  Naši specialisté podpoří vaše klienty při identifikaci potenciálu a rezerv v oblasti provozního financování jejich společností a na základě konkrétní potřeby navrhnou optimální model financování.

Je to o službách…

Jsme si vědomi toho, že vašim klientům nejde jen o získání provozních financí. Naše procesy jsou přizpůsobeny dokonalé péči o vaše klienty. Jsme připraveni reagovat na jejich potřeby ihned a navrhnout správné řešení již na první schůzce. 

Rozumíme podnikání…

Když hledáte finančního partnera pro své klienty, potřebujete někoho, kdo rozumí tomu, o co v jejich podnikání jde. Bibby Financial Services, a.s. je tímto partnerem. Při identifikaci potenciálu a rezerv v oblasti provozního financování využíváme více jak desetileté zkušenosti z různých oborů a na základě konkrétní potřeby klienta navrhneme optimální model financování pro danou situaci.Dobře víme, že každý obor má svoje specifika, a proto naše řešení vždy přizpůsobujeme na míru podnikání klienta.

Děláme věci jednoduše…

Víme, jak je důležitá rychlost a flexibilita. Nabízíme širokou škálu řešení, ze kterých můžete vybrat podle aktuální potřeby vašeho klienta a dosáhnout tak rychle a jednoduše stanovených cílů.