Newsletter

Vítám vás u prvního letošního vydání newslettru, který má pro letošní rok novou moderní podobu.
Začátkem letošního roku jsme pokračovali v akvizici portfolia faktoringové společnosti Coface, jež opouští český trh. Tuto akvizici jsme zahájili již v listopadu roku 2011. Faktoringový trh se v České republice více a více konsoliduje, a tím vzniká postupně čím dál větší potenciál v akvizici nových klientů pro naši společnost.

Tato rostoucí příležitost na trhu je jistě velmi zajímavá i pro vás, naše obchodní partnery. Přeji si, abychom v letošním roce společně dosáhli nejlepšího historického výsledku v počtu nových klientů. K dosažení tohoto cíle můžete počítat z naší strany s maximální podporou.
Přeji vám úspěšné a šťastné dny.

Richard Holešinský
obchodní ředitel

NEJLEPŠÍ OPERATIONS TÝM 2011

Vážení obchodní přátelé, dovolte nám, abychom se s vámi podělili o radost z ocenění pro tým, který se stará o vás, naše klienty. Na výroční konferenci skupiny BFS konané v britském Brightonu jsme obdrželi pohár za nejlepší evropský Operations tým BFS roku 2011!

Jak jistě víte, jsme součástí nadnárodní finanční skupiny Bibby Financial Services, která má 46 poboček ve 14 zemích světa. V rámci evropských zemí probíhá každoročně vyhodnocení nejlepších týmů, které se pro rok 2011 konalo na konferenci v britském přímořském městečku Brighton. Jak vypovídá i přiložené foto, atmosféra při předávacím ceremoniálu byla více než bouřlivá.

 Zejména v posledních dvou letech jsme intenzivně pracovali na zefektivnění našich interních procesů, jejichž cílem je poskytnout našim klientům maximálně pohodlné a hladké čerpání finančních prostředků a spravovat jejich pohledávky s až mateřskou péčí. Kritéria soutěže jsou velmi přísná, o to více nás těší, že v roce 2011 zvítězil Operations tým z České republiky.

A co je to vlastně Operations? Jedná se o největší oddělení v naší společnosti, které se stará o naše stávající klienty. Tvoří jej vám jistě dobře známí Client Manažeři, kteří pečují o vztah s klientem a o nastavení vyhovujících podmínek spolupráce. Dále jsou členy Operations týmu Credit Controlleři, kteří mají za úkol realizovat co nejpružnější financování a spravovat saldo postoupených pohledávek. Nemůžeme také zapomenout na Data Processing Team, jehož náplní je tvorba dokumentů potřebných k postupování pohledávek a práce s bankovními účty a platbami.

Součástí získané ceny je i finanční obnos, který jsme se rozhodli využít pro aktivní odpočinek ve wellness hotelu v Krkonoších.

S oceněním pro nejlepší tým Operations však naše snaha nekončí! Stále totiž průběžně pracujeme na zdokonalování našich služeb a uvítáme i vaše náměty. Věříme, že naše mravenčí práce přinese své ovoce v podobě spokojenosti našich klientů.

NOVÝ PRODUKT – FINANCOVÁNÍ EXPORTU

Jazykové překážky, měnové výkyvy ani kulturní rozdíly by neměly odradit vaše klienty od exportu. Síť našich 46 kanceláří na čtyřech kontinentech, znalost lokálního trhu a financování ušité na míru pomůže k rozvoji obchodu v mezinárodním měřítku.

Naše mezinárodní týmy také zajistí včasné a bezpečné inkaso zahraničních pohledávek i vašich klientů.

Jaké jsou naše hlavní přínosy?
- Minimalizujeme exportní rizika
- Fyzická přítomnost na lokálních trzích
- Odstranění kurzových a bankovních rizik
- Ověření zahraničních partnerů


Promluvte si s námi o  podpoře exportních plánů pro vaše klienty.

NETWORKING EVENT 2012

Naše společnost uspořádala 19. dubna společné setkání svých externích partnerů ve vinném sklípku v Dolních Dunajovicích. Po krátké formální části, kdy proběhla prezentace našich globálních úspěchů, plánů a nových produktů pro rok 2012, jsme pokračovali degustací místních skvělých vín a následně probíhala neformální zábava za doprovodu cimbálové muziky.

Tato akce byla i skvělou příležitostí pro vytvoření nových kontaktů mezi vámi, externími partnery, kteří vám mohou přinést další potenciální business i nad rámec provozního financování poskytujícího společností Bibby Financial Services.

JEĎTE S NÁMI NA PREMIER LEAGUE DO LONDÝNA!

Jako jednu z forem podpory vzájemného obchodu a zároveň jako poděkování za vaše výkony, vyhlašujeme soutěž o víkendový letecký zájezd do Londýna spojený s návštěvou zápasu Premiere League.

Tuto cenu může vyhrát každý z vás, kdo do 30.6.2012 zprostředkuje minimalně 3 klienty, kteří načerpají alespoň první tranži a zároveň součet minimálních výnosů z těchto smluv bude alespoň 1,5 mil. Kč.
Good Luck!