Představenstvo a management

Michal Gabriel 

Managing Director, člen představenstva 

Vystudoval Ekonomicko-správní fakultu Masarykovy univerzity v Brně, obor finanční podnikání se specializací na bankovnictví. Odborné znalosti si dále rozšířil studiem na University of Leicester a postgraduálním studiem MBA při Nottingham Trent University ve Velké Británii. Od května 2009 zastával pozici Provozního ředitele, v roce 2012 byl jmenován Generálním ředitelem české pobočky Bibby Financial Services.

Michal Gabriel

T: +420 543 124 711
E: michal.gabriel@bibbyfinancialservices.cz

 

Petr Novák
Finance & Operations Director, člen představenstva

Vystudoval Vysoké učení technické v Brně, fakultu podnikatelskou, a dále absolvoval postgraduální studium na VŠE v Praze. V roce 2004 ukončil studium MBA při Nottingham Trent University ve Velké Británii. Od roku 1998 působí v představenstvu společnosti Bibby Financial Services, a.s. a zastává pozici Finančního ředitele a řídí oddělení Operations, které poskytuje každodenní servis našim stávajícím klientům.

Petr Novak

T: +420 543 124 711
E: petr.novak@bibbyfinancialservices.cz

 

Jakub Novák
Obchodní ředitel ČR, člen dozorčí rady

Vystudoval VUT v Brně, obor Podnikové finance a obchod. Svou praxi začal ve společnostech D.S. Leasing a Oberbank Leasing. Od roku 2007 působí v Bibby Financial Services, nejprve v oblasti Risk managementu, následně převzal manažerskou odpovědnost za rozvoj klientského portfolia a strukturovaná řešení pro korporátní segment BFS. Vzdělání si rozšířil na Britské univerzitě, kde získal titul MBA.

 

T: +420 724 055 838
E: jakub.novak@bibbyfinancialservices.cz