Giving Something Back program

Program “Giving Something Back” je jedinečná iniciativa, která si klade za cíl podporovat naše zaměstnance a získat tak prostředky a dobrovolníky pro charitativní organizace, které si sami vyberou. Tento program byl zahájen v roce 2007, ve kterém Bibby Line Group slavila 200. výročí svého založení.

Naši zaměstnanci a jednotlivé pobočky Bibby po celém světě podpořili již stovky malých lokálních organizací, ve kterých jsou osobně zapojeni, nebo které působí v místech našich kanceláří. 

Tento program ukazuje neuvěřitelnou podporu a zájem našich zaměstnanců – od zahájení tohoto projektu jsme darovali ohromujících £ 9,3 milionů * na více než 1000 charitativních účelů. (* Do prosince 2016).

Program umožňuje našim zaměstnancům řídit si cestu dárcovství, což jim dává možnost nejen žít naše hodnoty, ale také dávat něco nazpět („Giving Something Back“) způsobem, jaký si vyberou.

Podívejte se, do jakých akcí jsme se zapojili my v Brně:

 29.11.2017
Charitativní prodej obrázků z dílny žáků s autismem

Spolupráci se spolkem PROAUT jsme pro letošní rok završili charitativní dražbou obrázků, kdy se nám podařilo pro spolek PROAUT nasbírat celkem 56 400 Kč včetně příspěvků našich klientů a příznivců Základní školy Štolcova, jež se věnuje právě dětem a autismem.
V letošním roce jsme opět obhájili titul "Top Idea for Charity", který tentokrát putuje k rukám Jakuba Nováka a jeho SPARTAN teamu.

Spartan Race

19.8.2017
Spartan race a PROAUT

Odvážlivci našeho Bibby týmu se rozhodli potrénovat a svým výkonem podpořit spolek PROAUT, jež podporuje Autistickou školu a jejich děti.

 Dobrý anděl
21.10.2016
 
Třicet tisíc korun věnovala Bibby Financial Services na nadaci Dobrý Anděl. Do charitativní dražby, které se zúčastnili všichni zaměstnanci Bibby Financial Services, jsme věnovali nábytek z kanceláří a kolegové přispěli nepoužívanými hračkami a doplňky. 
14.7.2016
 
Více než 100 párů bot shromáždili zaměstnanci Bibby Financial Services na podporu projektu Shoes4Life. Tato iniciativa pomáhá lidem, kteří si tak běžnou věc, jako boty dovolit nemohou. Kolegyně Šárka Zapletalová za tuto akci získala ocenění "Top Idea for Charity"
 
 
APLA
26.9.2014
 
Třináct tisíc korun vynesla charitativní akce s názvem Coffee morning, která se uskutečnila v Brně. Získané prostředky putovaly na konto Asociace pomáhající lidem s autismem APLA-JM o.s., ta je použila např. na podporu nově otevřeného poradenského centra v brněnské Nerudově ulici. 
 
12.6.2013 
 
Také v roce 2013 jsme navázali na spolupráci s Českým Rozhlasem a Darovali krev. Kolega Martin Krček za tuto charitativní akci získal ocenění jako „Most Innovative Event“
 
12.12.2012
 
V prosinci se uskutečnila tradiční akce „Daruj krev s Českým rozhlasem“, ke které se v roce 2012 poprvé partnersky připojilo Bibby Financial Services. Darování krve je stále aktuální, protože podle statistik průměrně každý člověk potřebuje 4x za život krevní transfuzi nebo 12x preparát vyrobený právě z krve. 

Červen 2011
 
Úklid CHKO Pálava - Během této akce jsme přiložili ruce k dílu a uklízeli v CHKO Pálava.