Tiskové zprávy

Mezinárodní multioborový veletrh Czech Republic Business Expo 2017 se uskuteční v termínu 12. – 14. září 2017 v Olomouci. Akce se koná za podpory Ministerstva průmyslu a obchodu ČR , Hospodářské komory ČR, CZECHTRADE, Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR, zahraničních obchodních komor a jiných institucí s cílem propagovat kvalitní české výrobky a služby a za účelem podpory bilaterální obchodní spolupráce.

Celý článek...
Setkání lídrů českého exportu 2017

Strojírenský sektor čeká v letošním roce další mírný růst o 3,7 procenta, v roce následujícím však bude již jen poloviční. Společně s výkonem sektoru porostou letos také tržby, a to v průměru o 7,1 procenta. Růstu tržeb chtějí strojírenské firmy dosáhnout především navýšením objemu zakázek, expanzí do zahraničí a růstem cen. Český export poroste v letošním roce o 6,9 %. Výsledky studie byly představeny dnes na Setkání lídrů Českého exportu v Praze, jehož hlavním finančním partnerem bylo Bibby Financial Services, a.s.

Celý článek...
Jakub Novák

Novým obchodním ředitelem Bibby Financial Services byl jmenován Jakub Novák, který působí v BFS na různých pozicích 10 let, naposledy v roli Head of Client Relations. Dosavadní odpovědnost za rozvoj klientského portfolia v nové funkci Obchodního ředitele rozšíří o oblast akvizic a strategického business developmentu.

Celý článek...
Setkání lídrů českého exportu 2017

Jako hlavní finanční partner bychom Vás rádi pozvali na další ročník největšího setkání ředitelů a členů představenstev předních exportních a strojírenských společností v ČR – SETKÁNÍ LÍDRŮ ČESKÉHO EXPORTU 2017, které se uskuteční 9. května v Praze (tradičně se účastní více než 500 představitelů klíčových exportních a strojírenských firem). Pozvání je pro Vás a dva členy nejvyššího vedení vaší společnosti zdarma.

Celý článek...
Brexit

Britský parlament nedávno schválil návrh zákona, který umožní Británii
uplatnit článek 50 k vystoupení z EU. David Davis, tajemník pověřený
jednáním o tzv. Brexitu, v březnu oznámil, že Brexit znamená opustit evropskou
celní unii a tuto informaci potvrdil i kancléř Philip Hammond.

Ale co je celní unie? A co to znamená pro britské malé a střední podniky? 

Celý článek...