Pozvánka na Setkání lídrů českého exportu H1/2017

Jako hlavní finanční partner bychom Vás rádi pozvali na další ročník největšího setkání ředitelů a členů představenstev předních exportních a strojírenských společností v ČR – SETKÁNÍ LÍDRŮ ČESKÉHO EXPORTU 2017, které se uskuteční 9. května v Praze (tradičně se účastní více než 500 představitelů klíčových exportních a strojírenských firem). Pozvání je pro Vás a dva členy nejvyššího vedení vaší společnosti zdarma.

Účast na tomto Setkání lídrů již potvrdili nejvyšší představitelé České republiky – nový pan ministr průmyslu a obchodu, pan Havlíček, ministr financí Andrej Babiš, místopředseda vlády pro vědu, výzkum a inovace Pavel Bělobrádek, ministr zahraničí Lubomír Zaorálek, viceguvernér ČNB Mojmír Hampl a další lídři jak z veřejného, tak i privátního sektoru. Tradičně se rovněž účastní více než 80 zástupců velvyslanectví zahraničních států.

Diskuse se bude věnovat strategii lídrů veřejného sektoru pro český export, dále pak měnové politice ČNB a rovněž kritické situaci v oblasti nedostatku pracovních sil, který již v řadě případů nutí firmy omezovat růst výroby v České republice.

Pokud máte o účast na Setkání lídrů českého exportu zájem, prosíme Vás o zaslání krátké odpovědi obratem na následující email: sarka.zapletalova@bfs.cz.

Těšíme se na Vás.

Tým Bibby Financial Services

Pozvánka Setkání lídrů českého exportu H1/2016

Pozvánka Setkání lídrů českého exportu H1/2016

Pozvánka Setkání lídrů českého exportu H1/2016

Posted by on 10 dubna 2017.