Bibby nově i v Malaysii

Na začátku měsíce srpna proběhlo oficiální otevření naší nové pobočky v Iskandaru v Malajsii. Nyní máme zastoupení v 17 zemích po celém světě.

Podle Iana Watsona, CEO regionu Asia-Pacific, je malajská pobočka logickým rozšířením našich stávajících obchodních aktivit v Singapuru: "Těšíme se na možnost nabídnout naše finanční služby stávajícím Singapurským klientům i pro jejich rostoucí obchodní aktivity v Malajsii."
A je tu další novinka! Pro podporu našich obchodních plánů v této oblasti byl Alan Wong jmenován obchodním ředitelem pro Singapur & Malajsii.
Alan má více než 20 let zkušeností ve factoringu a ABL financování. Před nástupem do Bibby zastával Alan řadu rolí, včetně pozice viceprezidenta a ředitele oddělení SME Factoring & Hire Purchase ve společnosti Hong Leong Finance Limited a ředitele oddělení SME Sales v GE Commercial Financing Singapur.
APAC CEO, Ian Watson dodává: "Je to vzrušující doba pro BFS v regionu Asie a Tichomoří. Malajsie je jasnou volbou pro naši expanzi. Alanovy znalosti místního trhu a průmyslu budou neocenitelné při získávání nových klientů a našeho růstu."Posted by on 13 srpna 2015.