Evropské vedení Bibby Financial Services převzal Steven Box

Novým ředitelem Bibby Financial Services pro evropský region se stal Steven Box. Bude tak odpovědný za podporu obchodu  na osmi trzích včetně České republiky, na nichž největší nezávislý poskytovatel provozního financování působí.

Steven Box má za sebou 35leté zkušenosti ze sektoru mezinárodního bankovnictví. Před svým příchodem do Bibby Financial Services působil ve společnosti HSBC na pozici globálního šéfa pro financování pohledávek. Jedním z jeho největších úspěchů bylo dvojnásobné zvýšení financování podpory britského obchodu z jedné na dvě miliardy liber.

„Situace v Eurozóně se v současné době rychle mění a kroky Evropské centrální banky se začínají projevovat na tom, že se vytváří vhodné prostředí pro poskytování úvěrů a růst. Jako generální ředitel Bibby Financial Services pro Evropu bych se chtěl postarat především o to, že tento trend se bude týkat malých a středních podniků na trzích, kde máme zastoupení,“ řekl Steven Box.

Podle jeho slov je klíčovou výhodou Bibby Financial Services pro financování celosvětového obchodu rozsáhlá mezinárodní síť poboček. „Vždy jsem spoléhal především na poskytování maximálně kvalitních služeb klientům a jsem rád, že jsem spojil svou další budoucnost se společností, která vyznává stejné hodnoty,“ dodal Steven Box.

Posted by on 30 června 2015.