Bibby Financial Services bude spolupracovat s Asistenčním centrem

Dvě významné firmy, které se zaměřují na podporu podnikatelů, spojily své síly. Spolupráce factoringové společnosti Bibby Financial Services, a. s., a Asistenčního centra, a. s., jež se pohybuje v oblasti ekonomického poradenství a problematice získávání dotací, má konkrétní poslání: poskytnout klientům co nejkomplexnější a nejkvalitnější rozsah služeb.

Společnost Bibby Financial Services je největším nezávislým poskytovatelem provozního financování (factoringu) na českém trhu. Poskytuje možnost financování pohledávek, čímž stabilizuje cash-flow svých klientů a podporuje jejich růst.

Na rozdíl od bank nabízí rychlý a flexibilní přístup k provoznímu kapitálu, což může být kruciální bod úspěchu především pro start-up firmy nebo pro exportéry. Bibby Financial Services se zaměřuje především na malé a střední podniky, které jsou páteří ekonomiky.

Asistenční centrum se specializuje na problematiku strategického a ekonomického poradenství při získávání dotací, grantů a finanční pomoci pro rozvoj firem, krajů, obcí, škol a neziskové sféry z programů podpory Evropské unie i České republiky. Poskytuje veškeré související služby v oblasti finančního a ekonomického poradenství, marketingu, veřejných zakázek, publicity a vzdělávání.

Za dobu své existence společnost pro své klienty připravila více než 1500 úspěšných projektů s výší získané podpory přesahující 11 mld. Kč.

„Díky naší spolupráci můžeme firmám nabídnout široké spektrum zkušeností v oblasti zajištění financování nebo čerpání dotací. Pevně věřím, že tento krok přinese našim klientům možnost rozvinout jejich podnikání a akcelerovat růst,“ řekl Michal Gabriel, generální ředitel Bibby Financial Services.

Posted by on 22 ledna 2015.