Rozloučení se s prázdninami na Transport show 2015

31. srpna 2015 se na velodromu v Brně uskutečnil den pro podnikatele z oboru autodopravy a návazných služeb s názvem Transportshow, pod organizačním vedením ČESMAD BOHEMIA.

Poslední srpnový den byl na Velodromu Brno věnován příznivcům silniční dopravy a jejich rodinám. Akce byla pojata jako rozloučení se s prázdninami, proto nemohly chybět atrakce věnované právě dětem. I přes horké počasí si výstavu nejnovější přepravní techniky nenechalo ujít kolem 700 návštěvníků.

Účastníci mohli navštívit různé semináře, setkat se s odborníky a zástupci předních distributorů nákladních vozů a autobusů.

„Naše každoroční účast jako vystavovatelů na tomto setkání podnikatelů z autodopravy a přidružených oborů je vyjádřením našeho dlouhodobého zájmu o rozvoj tohoto důležitého odvětví pro celou ekonomiku. Na financování autodopravců se naše společnost specializuje od počátku své činnosti, proto jsme opět uvítali možnost osobního setkání s podnikateli na této Transportshow.“, vyjádřil se Petr Pištěk, Obchodní ředitel Bibby Financial Services.

Posted by on 14 září 2015.