Transport show 2014

Více než 800 lidí z 300 dopravních společností se v polovině září zúčastnilo veletrhu dopravní techniky Transport show. Akci jako každý rok pořádalo sdružení automobilových dopravcůČESMAD Bohemia. 

Návštěvníci si během akce mohli prohlédnout nejnovější tahače a nákladní vozy sedmi největších značek, výrobci autobusů zase prezentovali to nejlepší, co na trhu v současnosti je. Během seminářů a přednášek zazněla témata jako jsou silniční kontroly nebo pracovní režim řidičů. Zástupci firem také zájemce seznámili s novinkami v oblastech financování techniky nebo optimalizace nákladů.

„Akce byla ze strany pořadatele velmi dobře zorganizována, a přestože nebylo nejpříznivější počasí, letošní ročník byl velmi vydařený,“ popisoval Michal Gabriel, ředitel společnosti Bibby Financial Services, která na veletrhu seznámila speditérské firmy s možností zajištění jejich cash-flow pomocí factoringu.

Jako tradičně se Transport show účastnili i zástupci policie Jihomoravského kraje, kteří letos představili nový superb a silniční motocykl pro kontrolu rychlosti.

Posted by on 19 září 2014.