Novou irskou pobočku otevřel Ministr práce, podnikání a inovací Richard Bruton

Společnost Bibby Financial Services Irsko (BFSI) uvedla 29. dubna 2014 během oficiálního otevření nové irské pobočky Richardem Brutonem, irským ministrem práce, podnikání a inovací na trh nový produkt na ochranu nedobytných pohledávek. Produkt Ochrana nedobytných pohledávek, stejně jako ostatní finanční produkty BFS, má jedinečné postavení v oblasti podpory malých a středních firem, které byly příliš závislé na financujících bankách a potýkají se s nedostatečným přísunem financí.

 

Myslíme jinak než banky

Momentálně se nezdá, že by banky byly schopny v dohledné budoucnosti plnit úvěrové požadavky malých a středních podniků. Ronan Horgan, generální ředitel BFSI poznamenal: „Myslíme jinak než banky. Malé a střední podniky financujeme prostřednictvím diskontování faktur a produktů na financování faktur, protože malé a střední podniky mají problémy s cash flow.“ BFS nabízí zajímavou alternativu k financování malých a středních podniků, která jim umožní růst.

Podívejte se na video z otevření pobočky, kterého se mimo ministra Richarda Brutona zúčastnili i zástupci malých a středních podniků a jiných zájmových skupin.

 

Posted by on 30 dubna 2014.