Simon Davies byl jmenován do funkce evropského ředitele BIBBY FINANCIAL SERVICES

Ve své nové funkci bude Simon Davies čerpat z dosavadní práce pro Bibby Financial Services a z patnáctileté praxe na vedoucích manažerských postech v mezinárodních společnostech jako je De Lage Landen International (Rabobank) v Holandsku a Volvo Financial Services. 


Simon ke svému jmenování říká: „Můj předchůdce Mark Cleaver odvedl pozoruhodný kus práce, když posledních šest let vedl společnost v Evropě. Zatímco jiné finanční instituce přešlapovaly na místě, BFS využilo svoji flexibilitu a poskytovalo služby na celém evropském kontinentu. Od roku 2007 se výrazně zvýšila poptávka po našich službách 
o neuvěřitelných 250 %.

Jsem rád, že mohu navázat na jeho práci a že nadále budeme uspokojovat finanční potřeby klientů napříč Evropou. Se sítí lokálních poboček jsme schopni poskytnout vysokou úroveň klientského servisu a zajistit rychlejší a flexibilnější financování než konkurence,“ konstatuje Simon Davies, nový ředitel pro Evropu. 

Těším se na novou spolupráci a oceňuji Simonovy předešlé zkušenosti z mezinárodního obchodu, díky nimž brzy rozšíříme paletu našich služeb v oblasti exportního financování pro naše SME klienty,“ dodává Michal Gabriel, ředitel Bibby Financial Services v České republice.

Kdo jsme
Bibby Financial Services je největší nebankovní společnost specializovaná na provozní financování malých a středních firem. V ČR poskytuje služby stovkám společností – od logistiky či autodopravy přes potravinářství a strojírenství až po velkoobchod nebo služby. Máme 46 poboček na čtyřech kontinentech. Jsme členy Mezinárodní faktoringové asociace a Asociace faktoringových společností ČR a nově také České leasingové a finanční asociace.

Posted by on 10 dubna 2013.