Příležitost pro absolventy

Příležitost pro absolventy

Chcete se připojit k týmu úspěšné nadnárodní společnosti, která pomáhá řešit finanční potíže podnikatelům na celém světě?

Pokud jste bystrou a ambiciózní osobu, která se chce podílet na formování naší budoucnosti, tak Vás hledáme. Přinášíme příležitost pro čerstvé absolventy rozšířit náš tým v České republice (se sídlem v Brně) a podpořit naše podnikání v další fázi našeho růstu.

Koho hledáme?

Absolventa ideálně ekonomického směru s vynikajícími osobnostními a komunikačními dovednostmi a schopností rychle se učit a používat nové nástroje a techniky. Flexibilní osobnost, která je schopna reagovat na měnící se podmínky a demonstrovat používání zdravého úsudku a „selského rozumu“ v různých situacích. Týmového hráče, který bude umět inspirovat a pozitivně ovlivňovat ostatní a který bude umět využít svou iniciativu a nadšení pro plnění pracovních úkolů.

Jak se přihlásit?

Pro nás je velmi důležité pracovat s těmi správnými lidmi. Proto Vám nabízíme příležitost, abyste sami posoudili, zda jsme také pro Vás tou správnou společností, kde byste chtěli realizovat svou profesní kariéru. Prvním krokem, který musíte udělat, je zaslat Váš strukturovaný životopis a motivační dopis v českém i anglickém jazyce na e-mail Libuse.Zejdova@bibbyfinancialservices.cz.